ВСЗЯО

ВСЗЯО 2022-2023 н.р.

Шановні учасники освітнього процесу!

Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.
(термін заповнення анкет до 15.07.23)

Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Дякуємо за участь!

Шановний учню! / Шановна ученице!Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у ліцеї, де Ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити наш заклад кращим. Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою.      Це анкета є анонімною. Тобто – відповіді, які Ви надасте, не побачать однокласники, батьки, учителі ліцею: результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу нашого закладу. Зверніть увагу: тут немає і не може бути “правильних” чи “неправильних” відповідей – нас цікавить Ваша особиста думка. Дякуємо за участь!

Шановні батьки!Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у ліцеї. Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше).

Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Дякуємо за участь!

ВСЗЯО 2021-2022 н.р.