👉Шановні батьки та діти!

Сновський ліцей наразі працює в онлайн режимі.👩‍💻 Уроки, як і раніше проходять в онлайн режимі на платформі Google Classroom,👩‍🏫👩‍🏫👩‍🏫 завдання і оцінки оприлюднюються в електронних щоденниках Нові знання.💻🖥️📱 У кожному класі створена Вайбер або ТЕЛЕГРАМ-група. То ж до роботи.📚📙📝📖 👆Щоб запобігти перевтомленню, пропонуємо дотримуватись такого режиму роботи. 📝Розплануй свій день. Зазнач час, коли маєш поснідати, пообідати, повечеряти, коли зробити домашні завдання та виконати роботу по дому. Не забувай про особисту гігієну, виділяй час для прогулянки на свіжому повітрі. Перш ніж братися за виконання домашніх завдань, створи комфортні умови для роботи. Напиши список домашніх завдань – від складних до простих. Після того як виконаєш завдання, став плюс. Це твій успіх. Продовжуй за списком виконувати інші завдання.📝 Так ти зможеш навчитися планувати свій час і любити порядок, який буде запорукою твоєї ефективної роботи.
school

Навчання кожного дня за розкладом уроків, зазначених у щоденнику. І не відкладай те, що повинен виконати сьогодні, на завтра. Їх все одно слід виконати. То ж часу не гай – до роботи приступай. Не забувай робити перерви кожні 45 хв. І обов’язково борися з «поглинанням часу», спілкуйся в Інтернеті і дивися телевізор дозовано: не більше 1 години на день. 😘🤗Успіхів тобі та доброго настрою.👍 Прохання до батьків: підтримайте дітей у їх дистанційному навчанні. Дякуємо батькам. Які долучаються до навчального процесу разом з дітьми. Тимчасові труднощі зможемо подолати тільки разом. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!🇺🇦💙💛💙💛💙💛💙💛

Шановні учасники освітнього процесу!
Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час!
Для забезпечення дистанційної форми навчання учнів в умовах воєнного стану, карантину та створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу педагогічні працівники  Сновського ліцею №1 перейшли на використання пакета хмарних сервісів Google GSuite for Education та  використання електронного журналу та щоденників Нові знання. 

Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь- який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».

G Suite for Education – це набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.

Перевагою зазначеної платформи є нульовий контакт з рекламою, яка так часто набридає, навіть на освітніх сайтах, а також комфортної роботи з синхронними та асинхронними видами уроків завдяки сервісу Google Клас. 

Всі навчальні матеріали, уроки розміщуються в одному корпоративному середовищі.

Середовище спільної роботи – Google Classroom дає можливість створити свій клас, ділитися з учнями необхідним навчальним матеріалом, запропонувати завдання  учням та оцінити їх.

Уроки проводяться відповідно до розкладу, з мінімальним часом біля моніторів, відповідно до санітарних вимог.

Батьки, учителі та учні мають можливість висловити власну думку щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання заповнивши форму “Зворотній зв’язок” за посиланням: https://forms.gle/H3WxZmiKs7enNFRK8

 

Як приєднатися до Google Classroom? (інструкція)

Для приєднання до віртуального класу Google Classroom: 1. Перейдіть за посиланням classroom.google.com. 2. Ввійдіть у свій акаунт. 3. У верхній частині сторінки. натисніть + «Додати» (Приєднатися до курсу). 4. Введіть код курсу, виданий вчителем. 5. Натисніть Приєднатися. Вчителі за допомогою сервісу Google Classroom будуть додавати матеріали (конспекти, інструкції, презентації, відеоуроки, …), створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі дистанційного навчання. Виконані завдання учні можуть додавати до курсу.