📢📢📢 📢📢📢Знайди найкращий проєкт для своєї школи

Комісія з реалізації програми “Шкільний громадський бюджет” розглянула й затвердила для участі вісім проєктів, а саме:👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Готові проєкти

Створення і подача проєктів на ШГБ

Кроки ШГБ

17 січня розпочалася подача проєктів на шкільний громадський бюджет.

готові проєкти можна подавати да конкурсної комісії, а саме:

  • кабінет №14, відповідальна Яна БИША, заступник з виховної роботи;
  • кабінет №17, відповідальна Ольга ГАВРИЛЕЦЬ, заступник з навчально-виховної роботи.

На жаль, зараз ми на карантині, але не переймайся проєкт можна надіслати на електронну адресу закладу: snovsk_shkola_1@ukr.net

або дочекатися поки розпочнемо навчання. Час є до 15 лютого:)

Буклети про ШГБ

Все, що потрібно знати про ШГБ

шгб

Шкільний громадський бюджет в Сновській громаді — це ефективний інструмент залучення дітей та молоді Сновщини до розподілу частини коштів міського бюджету та створення комфортного простору на територіях шкіл.

Цей інструмент направлений на взаємодію органу місцевого самоврядування з підростаючім поколінням та на залучення учнів закладів загальної середньої освіти Сновської громади до участі в бюджетному процесі шляхом подання ними проєктів та проведення відкритого громадського голосування за проєкти з подальшим фінансуванням їхньої реалізації з місцевого бюджету.

Хто може голосувати за проєкти?

Скільки коштів передбачено на Шкільний громадський бюджет?

На 2022 р. на фінансування процесу Шкільного громадського бюджету в місцевому бюджеті планується передбачити 100 тис. грн, які розподіляються між 11 закладами загальної середньої освіти Сновської міської територіальної громади наступним чином:

25 тис. грн – на проєкти великому навчальному закладу – Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, де навчається 600 учнів.

Як подати проєкт?

Прийом проєктів розпочинається 17 січня 2022 року. Подаються проєкти безпосередньо до конкурсної комісії, яка буде створена в кожному навчальному закладі окремо.

Проєкт має бути спрямований на розвиток шкільної громади, покращення навчального закладу та його території, впровадження інноваційних проєктів в тематичних сферах, науково-просвітницькі чи соціальні заходи, покращення екологічної ситуації у навчальному закладі, покращення просторового розвитку та естетичного вигляду.

Основний принцип при формуванні проєкту – є простота/зручність в написанні. Проєкт складається з бланку-заявки, кошторису/обчислення проєкту та переліку осіб, що підтримали проєкт. Автор/автори може додати у вигляді пронумерованих додатків фотографії, малюнки, схеми, описи, графічні зображення, додаткові пояснення тощо.

Голосування за проєкти відбувається шляхом заповнення бланку для голосування у визначених на території навчального закладу пунктах голосування. Голосувати за проєкти зможуть лише учні 5-11 класів. Голосують за подані ідеї учні в кожній школі окремо. Голосування триватиме протягом 5 робочих днів.

Інформаційну компанію та допомогу у розробці проєктів Шкільного громадського бюджету беруть на себе ініціатори впроваджекння в громаді ШГБ – Молодіжна рада (#САМ) Сновської міської територіальної громади при міському голові, а також експерт програми #DOBRE Тетяна Романова та відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради.

Всі документи по ШГБ Сновської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Положення

про шкільний громадський бюджет

в Сновській міській територіальній

громаді на 2022-2024 роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *